logo-fundusze-europejskie
logo-rzeczpospolita-polska
logo-dostepnosc-plus
logo-unia-europejska-europejski-fundusz-społeczny

WWMR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest Grantobiorcą projektu pn. Dostępność Plus dla Zdrowia, który finansowany jest z Funduszy Europejskich. Nasza placówka otrzymała grant w wysokości 285 103,67 zł na poprawę dostępności świadczeń dla osób ze szczególnymi potrzebami. 

Dzięki temu dofinansowaniu WWMR Spółka z o.o. prowadząca Przychodnię MED-VITA przy ul. Wojska Polskiego 24 w Krzyżu Wielkopolskim poprawi dostępność placówki dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Nasi pacjenci, w głownej mierze osoby z niepełnosprawnościami będą miały możliwość łatwiejszego dostania się do placówki z zewnątrz. Dzięki przeprowadzeniu likwidacji barier architektonicznych, będzie im łatwiej poruszać się po obiekcie, by dostać się do gabinetów lekarskich i zabiegowych czy dostosowanej toalety. Zakupiony sprzęt usprawni proces komunikacji z pacjentem oraz zapewni większą dostępność usług zdrowia osobom niesłyszącym i niedosłyszącym. Dzięki szkoleniom grupa pracowników będzie posługiwać się językiem migowym. Nowoczesny sprzęt zapewni odpowiednie warunki podczas wizyty oraz możliwie komfortowe warunki podczas wykonywania badań podczas pobytu w gabinecie zabiegowym. Zakup przenośnych aparatów i urządzeń pozwoli zapewnić pacjentom dostęp do kompleksowych usług zdrowia na miejscu oraz w trakcie wizyt domowych. Dzięki dofinansowaniu w sprzęt IT zwiększona zostanie wydajność strony internetowej oraz jej dostępność zgodnie ze standardem WCAG 2.1. Tej grupie pacjentów będzie łatwiej surfować po stronie internetowej oraz umówić wizytę on-line pod adresem
https://www.med-vita.pl.

 

Więcej informacji o Funduszach Europejskich dla ochrony zdrowia dostępnych jest na stronie internetowej www.zdrowie.gov.pl.

banner-mapa-dotacji